eD‘ system Czech uspořádal andělské setkání sítě Klikman

Broadline distributor roku 2011, společnost eD‘ system Czech, uspořádala první setkání členů a zájemců o zapojení do prodejní sítě Klikman.Uvítání partnerů u nebeské brány s "modrým z nebe" a vychlazeným šampaňským. Na účastníky akce dohlížely andělské tváře.

eD‘ system Czech uspořádal andělské setkání sítě KlikmanHotel Medlov v Novém Městě na Moravě hostil tzv. Andělský den sítě Klikman, kterého se zúčastnilo celkem 153 prodejců ze 112 kamenných poboček a 41 zástupců výrobců.

Partnery v „Ráji na zemi“, jak celou akci eD´ system Czech pojal, vítal u vstupu/nebeské brány Petr Schrom, ředitel pro rozvoj obchodu. Účastníci přivítaní čokoládou „modré z nebe“ a šampaňským se za doprovodu klasické hudby přesunuli na prezentace o činnosti a budoucnosti sítě Klikman a přednášky výrobců.

Pro partnery byly připraveny po celý den přednášky společností AMD, Asus, Armor, BenQ, Epson, HP, Packard Bell, Samsung a Tom Tom. K dispozici účastníkům byli samozřejmě také zástupci sítě Klikman.cz a produktoví manažeři eD´ system Czech.

Síť 150 kamenných prodejen po celé České republice vznikla v roce 2010. Pobočky sítě pokrývají více než 87 % českých měst s více než 15 000 obyvateli. Poptávky vzniklé na e-shopu Klikman.cz jsou rozesílány vždy podle územní působnosti partnerů.

Výhody pro zapojené partnery

Hlavní myšlenkou Klikmana je dosahování úspor díky centrálnímu nákupu zboží od dodavatelů za lepší ceny prostřednictvím eD´ system Czech. Zapojení partneři získávají také na prodejnu akční zboží a exkluzivní modely. Zboží z měsíčních závozů mají možnost vrátit a tím pádem ochránit sklad.

Přednáška Petra Schroma, ředitele pro rozvoj obchoduZároveň partneři šetří náklady prostřednictvím realizace společných marketingových aktivit. Síť například vydává měsíční katalog s neadresným roznosem v nákladu půl milionu kusů. Marketingové podpory ze strany výrobců i eD´ system Czech se partnerům dostává také formou plakátů a internetové reklamy.

Z dalších výhod, které partneři mohou získat, je např. platební terminál se zvýhodněnou sazbou. Prodejci mohou v síti volitelně poskytovat záruční opravy a získat tak provizi min. 100 Kč za kus.

Celkově by síť Klikman za letošní rok měla dosáhnout obratu 1,5 miliardy korun.

Zdroj: ChannelWorld, eD´ system Czech
Galerie
Komentáře