Obrazem: eD’ system Czech uspořádal jarní setkání partnerů sítě Klikman

Na tradiční jarní setkání se do moravského Mikulova sjelo bezmála 200 partnerů sítě Klikman. Čekal je odborný program plný přednášek a prezentací, večer pak zbyla chvíle na zábavu, víno a cimbálovku.

Obrazem: eD’ system Czech uspořádal jarní setkání partnerů sítě Klikman
Vinařská oblast jižní Moravy, bezmála 200 účastníků, nejnovější produkty 31 značek doplněných 15 odbornými přednáškami a doprovodný program tvořený cimbálovkou, magií i hrami.

Takový byl letošní Klikman, který proběhl 4. 5. v Mikulově.

Setkání partnerů sítě Klikman patří mezi pravidelné akce distributora společnosti eD’ system Czech. Akci, která se koná dvakrát do roka, zahájil úvodním slovem obchodní ředitel Vladimír Prinke a poté následoval odborný program plný přednášek a výstav.

Účastníci, kteří již byli zahlceni informacemi, si mohli v průběhu dne odpočinout v jednom ze dvou herních koutků s virtuální realitou. Formální program byl následně zakončen bohatou tombolou a poté se partneři mohli těšit na večerní zábavu.

Neformální část setkání zahájil generální ředitel Hynek Tyl, který přivítal hosty v prostorách vinného sklepa. Cimbálovou muziku a degustaci vína doprovázeli čtyři karikaturisté, kteří až do noci kreslili vtipné portréty, a také tři mikromágové, kteří bavili hosty svými kouzly.

Již nyní společnost eD´ system Czech začíná plánovat další setkání partnerů sítě Klikman. Ta se bude konat jako obvykle na podzim letošního roku.

Zdroj: eD´ system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře