Obrazem: eD´ system Czech pozval partnery na sérii gurmánských večeří

Jako předkrm se podávaly Office 365.

Obrazem: eD´ system Czech pozval partnery na sérii gurmánských večeří
Distributor eD´ system Czech minulý měsíc uspořádal pro své partnery sérii gurmánských seminářů ve spolupráci se značkou Microsoft. Tématem byla sada kancelářského softwaru Office 365. Semináře proběhly ve třech největších českých městech: v Praze, Brně a Ostravě.

Koncept byl vždy podobný. Nejdříve čekala účastníky seminární část, kde se dozvěděli od zástupců značky Microsoft nejdůležitější informace k Office 365. Byly popsány hlavní výhody produktu a tipy a rady, jak Office 365 nabízet uživatelům.

Po teoretické části následovala workshopová část, kdy si účastníci mohli software sami vyzkoušet na zapůjčených zařízeních a osobně se tak seznámit s uživatelským prostředím. Na závěr oficiální části byl také prostor pro diskuzi a dotazy účastníků.

Poté již všechny účastníky čekala gurmánská večeře o několika chodech.

V Ostravě to byla španělská restaurace Pata Negra, kdy skladba menu byla v podobě tradičních španělských tapas. V Praze se ochutnávaly brazilské pochoutky známé jako churrasco-rodízio v restauraci Brasileiro Ambiente. V Brně pak hostům bylo servírováno menu, které bylo podáváno na Titanicu v 1. třídě v předvečer jeho potopení v dubnu roku 1912,“ uvedla v oznámení Martina Brauner, channel marketing managerka eD´ system Czech.

Zdroj: eD' system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře