Lidé: Vladimír Horák je ředitelem divize Business Solutions v CCV Informační systémy

Druhou novou posilou v CCV je Helena Konečná, která nastoupila do stejné divize na pozici marketingové specialistky.

Lidé: Vladimír Horák je ředitelem divize Business Solutions v CCV Informační systémy



Novým ředitelem divize Business Solutions ve společnosti CCV Informační systémy byl jmenován Vladimír Horák (34). Pozice byla volná od července 2014, kdy tehdejší ředitel divize Marek Procházka přešel v rámci CCV na pozici business development managera.

Vladimír Horák působí v CCV od roku 2008. Na post ředitele divize Business Solutions přechází z pozic projektového manažera a následně vedoucího realizace. Ještě předtím působil v roli programátora, konzultanta a service managera ve společnosti AutoCont CZ.

Vystudoval obor Informatika a automatizace na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase se zajímá o turistiku, fotografování a nové technologie.

Divizi Business Solutions dále posílila Helena Konečná (27), která nastoupila na pozici marketingové specialistky. Do CCV přišla v polovině roku 2014 ze společnosti Moravia Propag, kde působila na pozici systémového specialisty NAV, mimo jiné i při školení a koordinaci rozvoje podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV.

Má též zkušenosti z oblasti webového designu a programování. Je svobodná, jejími zájmy jsou fotografování a potápění.

Zdroj: CCV Informační systémy








Úvodní foto: CCV Informační systémy

Komentáře