eD' system Czech uvede 30. 6. 2014 novou podobu partnerského portálu

Portál eD Shop dostane novou grafiku a vylepšené funkce.

eD' system Czech uvede 30. 6. 2014 novou podobu partnerského portáluSpolečnost eD´ system Czech spustí 30. června 2014 nový partnerský portál eD Shop. Cílem portálu je nabídnout komplexní služby a inovativní řešení zákazníkům společnosti. Portál má přinést řadu vylepšení, která urychlí a zpříjemní práci s ním.

Mezi nejvýznamnější změny bude patřit vylepšené ovládání a přehlednost související s kompletním přepracováním grafiky. Zásadní změnou budou i vylepšené popisy produktů, nabídka souvisejících služeb k produktům, doporučené produkty v kategoriích a lepší prezentace výhodné nabídky.

Klienti mohou podle vyjádření společnosti eD' system Czech počítat i s vylepšeným vyhledáváním, správou vícenásobných košíků a nabídek nebo možností sdílet a spolupracovat na nabídkách se specialisty distributora v oblasti nákupu a prodeje.

Nový eD Shop bude mít mobilní verzi pro tablety a chytré telefony.

Nový portál pro partnery eD Shop je jen začátkem. Další paralelně běžící projekty zaměřené na zlepšení interních procesů a systémů, spolu s novými výkonnými servery, pak přinesou ještě před hlavní sezónou další hmatatelná zlepšení pro naše klienty,” uvedl Michal Pavlorek, e-business manažer společnosti.

Zdroj: eD´system Czech
Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře