eD´ system Czech spouští novou službu financování pro své partnery

Reselleři a systémoví integrátoři si prostřednictvím služby mohou půjčit na projekty s hodnotou minimálně 400 000 Kč. Distributor slibuje příznivé úrokové sazby a flexibilní nastavení splátek.

eD´ system Czech spouští novou službu financování pro své partneryDistributor eD´ system Czech spouští eD Financing, novou službu financování pro své zákazníky. Služba má pomoci s finančními toky resellerů a systémových integrátorů. Financování může zahrnovat služby, hardware, software a náklady přechodové fáze realizované dodavateli informačních systémů.

eD Financing podle distributora nabízí příznivé úrokové sazby a flexibilní nastavení splátek na míru. Financovat je možné projekty s minimální hodnotou 400 000 Kč, a to prostřednictvím finančního či operativního leasingu, splátkového prodeje nebo úvěru po dobu 12 až 60 měsíců s navýšením od 2,24 %.

Na webových stránkách eD´ system Czech je k dispozici i online kalkulačka, která umožňuje rychlé a snadné vypočítání splátek. Za poskytnutí financování nejsou požadované žádné poplatky za uzavření smlouvy nebo pojištění HW.

eD´ system Czech si pro službu eD Financing vybralo divizi IBM Global Financing společnosti IBM. Podrobnější informace naleznete na stránkách edsystem.cz/edfinancing.

Zdroj: eD´ system Czech
Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře