eD´system Czech je distributorem produktů Trust pro chytrou domácnost

V nabídce distributora se objevily bezpečnostní prvky a ovladače světel a zásuvek do interiéru i exteriéru. Zařízení lze vzdáleně ovládat prostřednictvím aplikace v mobilním zařízení.

eD´system Czech je distributorem produktů Trust pro chytrou domácnostSpolečnost eD´system Czech oznámila, že získala autorizovanou distribuci produktů Trust Smart Home, tedy řešení pro chytré domácnosti od společnosti Trust. Portfolio zahrnuje bezpečnostní prvky včetně sirén a magnetických spínačů, komfortní ovládání světel a zásuvek, a to jak uvnitř budovy, tak venku s IP krytím.

Nabídka obsahuje i integraci na existující infrastrukturu v domě či bytě. Jednotlivé spínače lze vestavit pod vypínače, stejně jako k elektrické svorce u stropního světla.

Veškerá komunikace probíhá bezdrátově. Prostřednictvím internetových stanic Trust lze vše ovládat přes mobilní zařízení.

Více informací může poskytnout produktový manažer eD´system Czech pro značku Trust, jímž je Marek Gajdečka. Kontakt najdete v profilu distributora (pro zobrazení kontaktů je nutno se přihlásit do systému).

Zdroj: eD´system Czech

Úvodní foto: Trust

Komentáře