eD Parník 2015: Jazz pod šedým nebem

Distributor eD´ system Czech uspořádal tradiční předprázdninovou vyjížďku parníkem po Vltavě. Počasí letos sice příliš nepřálo, ale přítomní partneři si tím zážitek zkazit nenechali.

eD Parník 2015: Jazz pod šedým nebem
Parník Tyrš vyplul dne 18. 6. krátce po páté odpoledne z pražského Rašínova nábřeží. Za doprovodu jazzové kapely vezl vstříc příjemnému večeru přibližně dvě stě zástupců partnerů společnosti eD´ system Czech.

Kousek za Vyšehradem se generální ředitel Thierry Bitout a marketingový ředitel Daniel Vondráček chopili mikrofonů a oficiálně odstartovali akci eD Parník 2015. Hosty pak čekalo několik hodin příjemné plavby proti proudu Vltavy a zpět.

O zábavu se kromě jazzového souboru postaraly společnosti Microsoft a Epson, které se postaraly o neutuchající příliv míchaných drinků ze dvou palubních barů. K dobrému pití patří i dobré jídlo, a proto byl celou cestu k dispozici i bohatý raut s teplými i studenými pokrmy.

Několikrát během cesty se rozpršelo, ale i na tuto eventualitu byl organizátor připraven a rozdané deštníky zabránily úplnému vyklizení horních palub.

V závěru plavby došlo i na tradiční tombolu o ceny, které letos dodaly společnosti APC, Epson, Fujitsu, HP, Lion Mobile, Oki, Microsoft a Toshiba. Výtěžek z tomboly distributor, tak jako vždy, věnuje na dobročinné účely prostřednictvím svého fondu.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře