eD Expo 2017? Herní program, 55 IT výrobců a Zorka Hejdová

Level up! Tak zní motto letošního ročníku největší IT distribuční konference v České republice eD Expo. Tu organizuje společnost eD´system Czech a každoročně se jí účastní stovky zástupců z řad odborné veřejnosti. Letošní jarní setkání se uskuteční 28. března v Praze.

eD Expo 2017? Herní program, 55 IT výrobců a Zorka HejdováTématem březnové konference eD Expo jsou obchodní příležitosti v herním průmyslu, ke kterému společnost eD´ system Czech chystá doprovodný herní program a přednášku zástupce společnosti Warhorse Studios. Ti vyvíjejí nejočekávanější hru roku 2017.

V současnosti máme potvrzenou účast 55 nejvýznamnějších IT výrobců, kteří budou své novinky představovat v rámci prezentací a výstavou v sále o rozměru 1200 metrů čtverečních. Mimo produktové novinky výrobců představíme i novinky v naší distribuci,“ uvedla organizátorka konference eD Expo Martina Brauner.

Dodala, že celou akcí účastníky provede známá bloggerka a moderátorka Zorka Hejdová.

Přínos partnerského setkání nespočívá pouze v možnosti dovědět se od předních odborníků z oboru IT aktuální trendy a novinky. Účastníci eD Expo mají navíc jedinečnou možnost rozvíjet své obchodní příležitosti, prohlubovat kontakty nebo získat kontakty nové,“ vysvětlil ředitel marketingu Daniel Vondráček s tím, že na akci je také možnost setkat se s mnohými obchodními i produktovými manažery nebo managementem společnosti eD´ system Czech.

Na březnové eD Expo je možné se registrovat již od minulého týdne přes internetové stránky www.edexpo.cz. Na této webové adrese zájemci najdou také aktuální informace, podrobný program konference a seznam značek i řečníků, kteří se setkání zúčastní.

Pro více informací o akci eD Expo kontaktujte Martinu Brauner (mbrauner@edsystem.cz).

Zdroj: eD system Czech
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře