Asbis CZ nachystal předvánoční akci v duchu Star Wars

Síla se probouzí, do kin se chystá sedmý díl Hvězdných válek a někteří zákazníci Asbisu mohou v rámci předvánoční akce získat čokoládovou hlavu Darth Vadera, stavebnici Lego s tématikou Star Wars a řadu dalších dárků nebo poukázek.

Asbis CZ nachystal předvánoční akci v duchu Star Wars



Distributor Absis CZ se rozhodl některým svým zákazníkům pomoci se sháněním vánočních dárků. Radost budou mít zejména fanoušci kultovní série Star Wars, neboť odměny, které mohou zákazníci získat v rámci předvánoční akce, se ponesou v duchu této tématiky.

Za kumulovaný obrat v SSD a flashových úložištích značek Adata, Kingston, Seagate a Samsung získají zákazníci stylový adventní kalendář s obrázkem Darth Vadera. Speciální cena čeká na tři zákazníky – za největší obrat v rámci promoakce, největší navýšení obratu oproti minulému období a za největší počet odebraných produktů získají Vaderovu čokoládovou hlavu.

Kdo dává větší přednost dárkům trvalejšího charakteru, než je čokoláda, může v rámci limitované akce k nákupu každé tiskárny Epson získat stavebnici Lego, samozřejmě rovněž s tématikou Hvězdných válek.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci, kteří preferují dárky, jež se vejdou do obálky. Za nákup počítačového příslušenství Logitech získají poukázky do sítě Ahold a k produktům značky Eaton pak poukazy na čerpací stanice OMV.

Pokud by si někdo ani tak nevybral, může alespoň využít nabídky Asbisu do konce roku na dopravu PPL zdarma u zboží nad 5000 Kč. Pro zákazníky z Prahy a okolí je k dispozici osobní odběr.

Konkrétní podmínky veškerých promoakcí včetně doby trvání jsou k dispozici na www.asbis.cz.

Zdroj: Asbis CZ








Úvodní foto: © 3ddock - Fotolia.com

Komentáře