Plavba s 10 miliardami korun na eD palubě obrazem

Vybraných 250 V.I.P. dealerů společnosti eD´system Czech se zúčastnilo v úterý 19. 6. 2012 havajské aloha párty na parníku Európé, který plul z Prahy na Vranskou přehradu a zpět. Co distributor pro partnery připravil?

Plavba s 10 miliardami korun na eD palubě obrazemPříprava dealerů na nalodění - Havajanky chystají každému účastníkovi věnec  a tradiční havajský uvítací drink. eD parník se připravuje k vyplutí.

Petr Schrom, obchodní a marketingový ředitel eD’ system Czech, vítá dealery na palubě eD parníkuÚčastníky osobně na palubě vítal Petr Schrom, obchodní a marketingový ředitel eD’ system Czech, společně se sličnými Havajankami, které každému účastníkovi zavěsily na krk věnec  a podaly tradiční havajský uvítací drink.

V průběhu plavby Petr Schrom účastníkům svěřil, že loď veze na své palubě dealery, kteří mají roční potenciál prodeje v IT přes 10 miliard korun, přitom je ale ujistil, že loď je bezpečná a jistě vydrží i pestrý program, který společnost pro dealery připravila.

A bylo se opravdu na co koukat. Před začátkem programu využil Pavel Pölzer příležitosti zastávky ve zdymadlech, aby se partnerům představil jako nový generální ředitel eD´system Czech.

Po té již následoval program v tematickém duchu havajské aloha party. Pozvaní partneři mohli zhlédnout tři bloky podmanivých havajských tanců v provedení exotických tanečnic. Celkovou atmosféru umocňovalo i krásné slunečné počasí, osvěžující míchané koktejly a netradiční, ale velmi ladná hudba skupiny Marimba Mama.

Havajská párty na eD parníku v plné parádě.Zájemci mohli vyzkoušet různé druhy ručně balených doutníků pocházejících z exotických krajin. Při ochutnávce si pak kromě představení jednotlivých nabízených druhlů vyslechli zajímavosti z jejich výroby, o ořezávání a zapalování. Velmi rušno bylo také u degustace pravých archivních rumů z oblasti karibiku. Fotostánek společnosti Canon pak lákal k focení s lodními plavčicemi.

Konec plavby završila bohatá tombola, jejíž výtěžek bude věnován prostřednictvím  eD Fondu pomoci Občanskému sdružení Villa Vallila – které poskytuje lidem s postižením podporu při začlenění do běžného prostředí v oblasti pracovní I společenské.

Více uvidíte ve fotogalerii pod článkem...

Realizaci eD parníku pak napomohli obchodní partneři, společnosti Acer, Apc, CA, Canon, Epson, HP, Lynx, Microsoft a Symantec.

Zdroj: eD' system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře