ATC Roadshow 2012 přilákalo více než 680 prodejců

Společnost AT Computers uspořádala pro své zákazníky již sedmý ročník Roadshow po velkých městech České republiky a Slovenska. Jaká byla odezva?

ATC Roadshow 2012  přilákalo více než 680 prodejců



ATC Roadshow 2012  přilákalo více než 680 prodejců Celkem se všech zastávek roadshow AT Computers zúčastnilo více než 680 českých i slovenských ICT odborníků. Na akcích představilo své portfolio přes dvacet výrobců předních značek a v každém z navštívených měst bylo pro účastníky připraveno více než čtyřicet metrů výstavní plochy s produkty, uvádí distributor v tiskovém oznámení.

AT Computers Roadshow odstartovala 15. 5. 2012 v Praze v hotelu Pyramida a vyvrcholila 8. 6. 2012 v Bratislavě. V rámci České republiky zavítala do šesti měst a proškolila 441 resellerů. Poté se přesunula na Slovensko, kde se jí ve třech městech zúčastnilo 241 zástupců prodejců.

Hosté si mohli společně s odborníky a produktovými manažery AT Computers vyslechnout přednášky a prezentace produktů a měli možnost zúčastnit se školení prodejních dovedností, služeb v posílání hromadných mailů, školení svých zákazníků apod. Více o představených novinkách naleznete v reportáži ze zastávky ATC Roadshow v Praze.

Mezi prezentujícími se objevily firmy Acer, Armor, Asus, Belkin, Brother, Dell, Dicota, Epson, Evolve, Honeywell, HP (PSG i IPG), Kerio, Lenovo,  Lexmark, Logitech, Microsoft, O2, Samsung, Skinzone, Sodatsw, T-Mobile, Toshiba a samozřejmě AT Computers.

Zdroj: AT Computers







Komentáře