Kreativní multifunkce do kanceláře i domácnosti

Pokud má multifunkční zařízení zaujmout zákazníka, musí splňovat řadu požadavků: rychlost, kvalitní tisk, jednoduché ovládání, ale také příjemný design, který neruší okázalostí a zároveň nenudí šedou jednotvárností.

Kreativní multifunkce do kanceláře i domácnostiAktuální řada inkoustových multifunkčních zařízení od společnosti Canon v sobě spojuje výkon s všestranným použitím při respektování požadavku na stylovost a intuitivní ovládání. Kromě elegantního designu, tisku fotografií a skenování ve vysokém rozlišení nabídne také přímý potisk CD/DVD, podporu Wi-Fi a řízení tisku přímo z webu prostřednictvím Easy-WebPrint EX. Jak argumentovat u zákazníka?

Tiskárny MP495, MG5150, MG5250 a MG6150 využívají technologii tiskových hlav Canon Fine, která umožňuje tisk v kvalitě bez viditelné zrnitosti. Tiskové trysky generují miniaturní inkoustové kapičky o objemu 1 pikolitr, a umožňují dosažení rozlišení tisku až 9600 dpi. Výsledné fotografie se tak svou kvalitou mohou rovnat snímkům z fotolaboratoře.

Canon Pixma MG6150Dlouhou životnost a ochranu před blednutím barev fotografií zajišťuje systém ChromaLife100+. Proto byste neměli opomenout nabídnout zákazníkovi originální inkousty a fotografické papíry. Klienta uspokojí vyšší kvalitou trvanlivých výtisků a vám pomohou zajistit další příjem z prodeje příslušenství a spotřebního materiálu.

Pixma MG5150 a MG5250 disponují pěti samostatnými zásobníky inkoustu. U tiskárny MG6150 nalezneme zásobníků šest. U každého z těch to zařízení lze vyměnit jen ten zásobník, v němž dojde inkoust a ušetřit tak část nákladů. Samostatný šedý inkoust zajišťuje neutrální monochromatické výtisky, stejně jako zdokonalené přechody tónů u barevného tisku.

Nezapomeňte na design

Mnoho nakupujících dnes klade také požadavky na design. Vzhled tiskových zařízení Canon není narušen nadbytečnými tlačítky, kromě jednoho – k zapnutí a vypnutí.

Kromě tisku fotografií umožňují multifunkční tiskárny také skenování a kopírování, díky čemuž si své místo najdou jak v kancelářích, tak i v domácnostech. Proto jsou však důležité také kompaktní rozměry a pohodlné ovládání. Všechna zmíněná zařízení disponují uživatelsky přívětivým rozhraním a velkým displejem.

Kreativitě se meze nekladou

Tiskárny MP495, MG5150 a MG5250 umožňují přímý tisk z fotoaparátů, paměťových karet a mobilních telefonů. Tiskárna MG5250 navíc nabízí i přímý potisk kompatibilních DVD, CD a Blue-ray disků. Pro tisk fotografií mohou uživatelé využít také video natočené ve Full HD na některém z fotoaparátů Canon. Prostřednictvím aplikace vyberou určité políčko a to je pak automaticky zpracováno včetně redukce obrazového šumu pro tisk. Můžete tak využít příležitosti a k tiskárně na léto nabídnout i fotoaparát.

Zákazníci z řad domácností pak ocení Wi-Fi rozhraní ve standardní výbavě Pixma MG5250, které umožní tisknout celé rodině z různých zařízení.

Tisk rovnou z webu, skenování bez obrazových vad

Tiskárny disponují softwarem Easy-WebPrint EX pro tisk webových stránek. Uživatelům umožňuje vybrat, vyjmout a sloučit obsah z různých webových stránek do jednoho dokumentu nebo jej upravit tak, aby se vešel na jednu stránku. Z webu tak lze vytvořit i brožuru.

V rámci tiskového a skenovacího procesu software provádí korekci běžných vad obrazu, a pomáhá optimalizovat výslednou kvalitu. Auto Photo Fix II pak ladí fotografie pomocí takových úprav, jako je např. odstranění červených očí. Easy-PhotoPrint EX dále umožňuje vytváření návrhů pro tisk fotografií či kalendářů. Pokud uživatel potřebuje získat určitý obrázek pro vytvářený dokument, může využít vyhledávací funkci Flickr, která slouží k hledání veřejně dostupných snímků.

Čím přesvědčit zákazníka:

  • Zázemí silné značky.
  • Podpora partnerů (Partnerský program a PartnerNet).
  • Prodej spotřebního materiálu.
  • Automatické spojení Pixma a tisk fotografií z pohledu zákazníků.
  • Tisk z videa natočeného ve formátu HD a prodej dalších zařízení.
  • Potisk CD/DVD (MG5250, MG6150) a prodej médií.
  • Dva podavače papíru.
  • Kompaktní a moderní design.
  • Intuitivní ovládání a dotykový displej.

V České republice můžete tato zařízení poptávat u AT Computers, BossCan, eD´system Czech, SWS, Tech Data Distribution. Na Slovensku je mezi autorizovanými distributory nabízejí AT Computers, BossCan, eD´system Slovakia, SWS Distribution, Tech Data Distribution SK.


Autorka působí jako product business development manager OPP (Office Personal Products) ve společnosti Canon.Komentáře