Chcete získat studii prodejních kanálů ICT? Zapojte se

Zapojte se do interaktivního hodnocení distributorů, výrobců a průzkumu prodejních kanálů ICT (ChannelWorld Awards) a získejte výsledky i předplatné časopisů IDG.

Chcete získat studii prodejních kanálů ICT? Zapojte seLoni jsme začali s přerodem obyčejného hlasování pro IT distributory a výrobce roku v kvalitativní průzkum prodejních kanálu a distribuce.

Uvědomujeme si, že výsledky dotazování musejí přinášet informační hodnotu především vám, resellerům. Distributorům a výrobcům pak mají poskytnout reálnou zpětnou vazbu a náměty na zlepšování služeb.

Poučili jsme se z loňského ročníku a vašich připomínek (ještě jednou děkuji všem, kteří se zapojili i do první rozšířené verze průzkumu), upravili jsme obsah a hlavně přepracovali formu dotazování, aby bylo co nejpříjemnější, časově nejefektivnější a zároveň poskytlo v praxi použitelné závěry.

Nová studie s novými technologiemi

Proto dnes můžu s klidným srdcem říct, že jsme spustili unikátní interaktivní průzkum, a nemusím se před resellery a poskytovateli služeb stydět, že by tato slova byla floskule. Dotazování můžete zvládnout pohodlně skrze video a co-browsing.

Chci se zapojit

Pokud vás zajímá podrobnější hodnocení dodavatelů obchodními partnery, chcete vědět, jak vaše konkurence vidí trh, kudy se vyvíjejí prodejní kanály, v čem vnímají největší ohrožení byznysu a co je pro ně naopak hlavní příležitost, zapojte se taky.

Jako odměnu získáte výsledky studie plus předplatné časopisů ChannelWorld, Computerworld a CIO Businessworld na rok zdarma.

Stačí nám zanechat na sebe kontakt. Věřím, že to za deset minut času stojí.

 

Pozn.: Do studie se mohou zapojit pouze reselleři, VAR, poskytovatelé služeb, systémoví integrátoři, ISP a IAP. Do studie nebudou zapojeni výrobci a distributoři.
Úvodní foto: Channelworld

Komentáře